VÅRA MEDARBETARE

Här finns över 400+ år med samlad erfarenhet

VÅRA MEDARBETARE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PETER EK

Telefonnummer – 0708 18 00 25
Mail – peter@elkon.nu

HENRIK

Telefonnummer – 0708 18 00 24
Mail – henrik@elkon.nu

STEFAN

Telefonnummer – 0708 18 00 21
Mail – stefan@elkon.nu

RASMUS

Telefonnummer – 0735 44 79 96
Mail – rasmus@elkon.nu

EMIL

Telefonnummer – 0723 22 80 30
Mail – emil@elkon.nu

THEODOR

Telefonnummer – 0709 31 18 44
Mail – theodor@elkon.nu

Ring oss!

Tveka inte att kontakta oss!
Elkon, El och Konstuktionsservice i Halmstad AB

Karlsrovägen 66 30241  Halmstad

Henrik – 0708 18 00 24
Peter – 0708 18 00 25
Stefan – 0708 18 00 21
Rasmus – 0734 44 79 96
Emil – 0723 22 80 30
Theodor – 0709 31 18 44

KOM I KONTAKT MED OSS